Tu zjesz!

Czerwony Rower

Restauracja – miejsce prowadzone przez pasjonatów podróży – szczególnie rowerowych. Jedną z ważniejszych rzeczy w podróży przy dużym wysiłku jest regeneracja – więc naturalne i odżywcze posiłki! W połączeniu z pasją do smaku, podpatrzonymi w podróżach pomysłami – jest smacznie, zdrowo i z pomysłem!

Szczególnym miejscem jest zielony ogród w podwórzu, gdzie odbywają się koncerty.

Jedziesz rowerem? Przy zamówieniach powyżej 100 zł masz 10% gratis!

Fado Caffe

Kawiarnia prowadzona przez pasjonatów portugalskich klimatów. Zjesz pyszne desery, napijesz się lokalnych trunków (lokalny browar oraz cydr z sadów koło Grudziądza) i przejdziesz pięknie ustrojonym fragmentem ulicy. Klimat przenosi do Portugalii tym bardziej, że w środku usłyszysz nuty muzyki fado.

Co roku właściciele organizują festiwal FADO – zapraszają czołowych artystów tego stylu muzycznego. Są również promotorami i organizatorami różnych mniejszych wydarzeń.

Magazyn 44

Kawiarnia i pub w jednym. Jeśli rozsmakowujesz się w kawie – kawiarnia stawia na kawę wysokogatunkową oraz tradycyjnie wypiekane ciasta. Dodatkowo oferuje lekką kuchnię – naleśniki, makarony, sałatki oraz zupy. Magazyn 44 to miejsce dla pasjonatów zwiedzania, tworzone przez fanów Grudziądza i sztuki.

W środku lokalu znajdziesz sześciometrowy mural z widokiem panoramy miasta!

Strawa i Kawa

Kawiarnia Strawa i kawa na Górze Zamkowej – to przede wszystkim miejsce z pięknym widokiem na naturę, zieleń, Wisłę i Spichlerze. Znajdziesz tu też kawę i ciacho, które pałaszuje się ze smakiem!

Strawa i Kawa punkt widokowy

Spichlerz 57


KAWIARENKA OBYWATELSKA

To idea wspólnych spotkań, gdzie przy ciepłej, pachnącej kawie rozmawiamy zarówno o naszych pomysłach, jak i ważnych dla nas tematach. Dołącz do spotkań z ciekawymi ludźmi, ekspertami, artystami czy pasjonatami. Jesteś jednym z nich!

default